šíře délka

Dvojgaráž z plechu v dekore dreva - zlatý dub

Dane techniczne garażu
  • šírka: 6 m
  • dĺžka: 5 m
  • výška vjazdu 1.9 m

Áno, vyzerá ako drevená, ale je plechová! Čo to pre vás znamená? Drevo je drahé a musíte ho ošetrovať, plech v dekore dreva je úplne bezúdržbový a má skvelú životnosť!

Rozmery tejto garáže sú: šírka 6 m, dĺžka 5 m, svetlá výška vjazdu 1,9 m (výklopné brány), výška bočných stien 2,12 m, výška vo štíte 2,65 m.

Oceľová konštrukcia garáže je zváraná z uzavretých profilov (jeklov) a natretá základovou farbou. Sedlová strecha - zosilnená konštrukcia strechy (priehradový väzník). Ku konštrukcii garáže je nitmi upevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - zlatý dub (nízke vodorovné rebrovanie). Brány su z plechu v dekore dreva - zlatý dub (vysoké vodorovné rebrovanie). Na streche je ku konštrukcii samoreznými skrutkami s gumovou vložkou upevnený trapézový plech T14 vo farbe RAL 3005 Wine Red - Vínovočervená (farbu strechy možme na želanie zmeniť). Celok garáže je zoskrutkovaný samoreznými skrutkami.

Garáž je štandardne vybavená plechovými lemy na rohoch stien i na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu a prispievajú ku skvelému dizajnu tejto garáže.

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáži, ktoré sú lacnejšie?

- garáže v dekore dreva sú vždy vybavené plechovými lemy na rohoch stien a na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- majú štandardne konštrukciu z uzavretých profilov (jeklov)

- plechy na stenách i na bráne majú atraktívné vodorovné rebrovanie (na želanie je však možné objednať i zvislé rebrovanie)

- plech vyzerá aj z blízka skutočne ako drevo

Na prianie zákazníka sme schopní vyrobiť akýkoľvek rozmer garáže z plechu v dekore dreva, konštrukciu pozinkovať, dodať veľa rôznych doplnkov ako okná, dvere, odkvapy ap. V prípade záujmu o inú variantu tejto garáže nás neváhajte kontaktovať.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočných, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie práve prezeráte. Za prípravu podložia pod garáž zodpovedá zákazník. Pre garáž s výklopnými bránami odporúčame pripraviť betónovú dosku alebo betónové pätky, môžu byť tiež dlažobné kocky 30 x 30 cm alebo viac pripravené v rohoch a uprostred stien na vodorovnej ploche.

2644 EUR
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoľvek na Slovensku ZADARMO a ZADARMO ju aj postavíme!

Vybrali ste si svoju garáž?

Kliknite na "objednaj garáž" a vyplňte formulár. Vyplňte všetky požadované možnosti.

Náš konzultant sa Vám čoskoro ozve.

Zavolajte nám!
TEL.: 0902 709 354
Rýchly kontakt
Rady pre zákazníka
O nás
tel. 0902 709 354
e-mail: info@garaze-plechove.sk

Pripravili sme pre Vás niekoľko dôležitých otázok a odpovedí...

» Hľadaj rady pre zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1999. Naše výrobky slúžia k spokojnosti zákazníkov v mnohých štátoch EÚ ako je Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Slovensko a Česká republika.

» Prečítajte si viac
Copyright © Blaszak on-line 2 wizyt 582528 
Realizace: Intellect.pl

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie Viac informácií nájdete tu.