šíře délka

Garáž z plechu v dekore dreva - zlatý dub

Dane techniczne garażu
  • šírka: 3 m
  • dĺžka: 6 m
  • výška vjazdu 1.9 m

Áno, vyzerá ako drevená, ale je plechová! Čo to pre vás znamená? Drevo je drahé a musíte ho ošetrovať, plech v dekore dreva je úplne bezúdržbový a má skvelú životnosť!

Rozmery tejto garáže sú: šírka 3 m, dĺžka 6 m, svetlá výška vjazdu 1,9 m (výklopná brána), výška bočných stien 2,12 m, výška vo štíte 2,45 m.

Táto garáž má dodatočne na pravej bočnej stene úplne vzadu umiestnené 1 m široké vchodové dvere s kľučkou a zámkom FAB. Garáž možme vyrobiť aj bez bočných dverí, cena bude o 75EUR s DPH nižšia. Prípadne možme dvere umiestniť na garáži inam (kde majú byť dvere umiestnené, napíšte, prosím, do poznámky pred odoslaním objednávky).

Oceľová konštrukcia garáže je zváraná z uzavretých profilov (jeklov) a natretá základovou farbou. Sedlová strecha - zosilnená konštrukcia strechy (priehradový väzník). Ku konštrukcii garáže je nitmi upevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - zlatý dub (nízke vodorovné rebrovanie). Brána je z plechu v dekore dreva - orech (nízké vodorovné rebrovanie). Na streche je ku konštrukcii samoreznými skrutkami s gumovou vložkou upevnený trapézový plech T14 vo farbe RAL 8017 Čokoládová hnedá (farbu strechy možme na želanie zmeniť). Celok garáže je zoskrutkovaný samoreznými skrutkami.

Garáž je štandardne vybavená plechovými lemy na rohoch stien i na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu a prispievajú ku skvelému dizajnu tejto garáže.

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáži, ktoré sú lacnejšie?

- garáže v dekore dreva sú vždy vybavené plechovými lemy na rohoch stien a na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- majú štandardne konštrukciu z uzavretých profilov (jeklov)

- plechy na stenách i na bráne majú atraktívné vodorovné rebrovanie (na želanie je však možné objednať i zvislé rebrovanie)

- plech vyzerá aj z blízka skutočne ako drevo

Na prianie zákazníka sme schopní vyrobiť akýkoľvek rozmer garáže z plechu v dekore dreva, konštrukciu pozinkovať, dodať veľa rôznych doplnkov ako okná, dvere, odkvapy ap. V prípade záujmu o inú variantu tejto garáže nás neváhajte kontaktovať. 

1910 EUR
doprava

Dopravíme Vám garáž kdekoľvek na Slovensku ZADARMO a ZADARMO ju aj postavíme!

Vybrali ste si svoju garáž?

Kliknite na "objednaj garáž" a vyplňte formulár. Vyplňte všetky požadované možnosti.

Náš konzultant sa Vám čoskoro ozve.

Zavolajte nám!
TEL.: 0902 709 354
Rýchly kontakt
Rady pre zákazníka
O nás
tel. 0902 709 354
e-mail: info@garaze-plechove.sk

Pripravili sme pre Vás niekoľko dôležitých otázok a odpovedí...

» Hľadaj rady pre zákazníka

Firma "Blaszak" je rodinnou firmou, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1999. Naše výrobky slúžia k spokojnosti zákazníkov v mnohých štátoch EÚ ako je Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Slovensko a Česká republika.

» Prečítajte si viac
Copyright © Blaszak on-line 6 wizyt 582572 
Realizace: Intellect.pl

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie Viac informácií nájdete tu.